18 listopada 2015 14:38 | Aktualności

POWIATOWY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ

Dnia 03.11.2015 r reprezentacja naszej szkoły brała udział w Powiatowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej w Margoninie. W skład drużyny piłkarskiej wchodzili uczniowie klas IV – VI:        Kamil Budny, Oliwier Ziemniak, Maciej Kidoń, Jakub Sygnecki, Oskar Wysogląd, Miłosz Szmyt, Gracjan Ossowski i Igor Budny. W zawodach udział brało 11 drużyn szkół podstawowych powiatu chodzieskiego. Rozgrywki prowadzone były w dwóch grupach, systemem „każdy z każdym”. Nasz zespół rozegrał 4 mecze z reprezentacjami szkół z Radwanek, Szamocina, Strzelec i Wyszyn.  W końcowej punktacji turnieju zajęliśmy V miejsce. Na szczególną pochwałę zasługuje gra Kamila Budnego i Miłosza Szmyta, którzy byli filarami naszej drużyny.