16 czerwca 2016 14:17 | Aktualności

MAM TALENT

W ostatni wtorek – 14 czerwca- w naszej szkole odbyła się I edycja Szkolnego Konkursu „Mam Talent”. Do udziału zgłosiło się 26 uczniów w różnorodnych prezentacjach. Były to popisy taneczne, muzyczne oraz kabaretowe (występy indywidualne oraz duety). Każdy występ spotkał się z żywiołową reakcją publiczności, którą stanowili uczniowie, nauczyciele oraz rodzice. Wszyscy dopingowali, oklaskiwali i wspierali, jak tylko mogli wykonawców, doceniając ich odwagę i talent. Szkolny show prowadzili Julia Bączkowska i Michał Kidoń, którzy profesjonalnie poprowadzili całą imprezę. Jury w składzie – dyrektor – p. Janina Szlufarska-Kłosek, p. Beata Duszejko i p. Agata Kowalewska – każdy występ konstruktywnie komentowało i motywowało młodych artystów. Przerwę między występami a ogłoszeniem wyników też wypełniła muzyka, ponieważ wszyscy odśpiewali hymn EURO 2012 Jarzębin. Po burzliwych naradach jury ogłosiło wyniki – I miejsce zajęli: Jakub Walczak (śpiew) i Natasza Wekwert (taniec). Największe uznanie publiczności uzyskał Miłosz Biskup śpiewając utwór disco polo, co potwierdza ogólne zainteresowania muzyczne naszego społeczeństwa, gdyż właśnie ta muzyka przeżywa swoiste odrodzenie. Mamy nadzieję, że impreza ta wejdzie na stałe do kalendarza imprez w naszej szkole.