04 grudnia 2016 20:46 | Aktualności

WIECZÓR ANDRZEJKOWY

Wieczór Andrzejkowy, obchodzony zwykle w wigilię św. Andrzeja, w tym roku w Szkole Podstawowej w Lipinach przybrał formę dyskoteki połączonej z andrzejkowych wróżbami. W czwartek 24 listopada, uczniowie postanowili uczcić tradycyjny zwyczaj „przepowiadania przyszłości” i dobrze się bawić w rytm ich ulubionej muzyki. Zabawa przebiegała w atmosferze wróżb i magii oraz radości w oczekiwaniu na spełnienie świetlanej przyszłości, którą uczestnicy poznali tego wieczoru. Zarówno uczniowie jak i opiekunowie mogli „sprawdzić” co przyniesie im przyszłość. Jak na imię (dla odważnych nawet nazwisko :D) będzie miała przyszła sympatia, jaki zawód zdobędą i wiele innych ciekawych informacji.

Jednymi z najbardziej obleganych stanowisk okazały się ciastka z wróżbą upieczone przez uczennicę naszej szkoły. Każdy kto spróbował nie żałował, bo pomimo przepowiedni znajdującej się w środku pozostawał pyszny smak i zadowolenie.

Czy to co usłyszeliśmy tego dnia stanie się naszą piękną przyszłością? Niejeden z nas byłby bardzo szczęśliwy, gdyby jego wróżba stała się rzeczywistością. Należy więc czekać na spełnienie…