01 stycznia 2017 21:07 | Aktualności

KONKURS NA KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

9 grudnia czworo uczniów naszej szkoły gościło w Gminnym Ośrodku Kultury w Budzyniu, gdzie odbyło się podsumowanie Powiatowego Konkursu Plastycznego Na kartkę bożonarodzeniową. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kotarbińskiego w Budzyniu. Na konkurs wpłynęło ponad 400 prac ze szkół powiatu chodzieskiego. Jury wyróżnieniem nagrodziło trzy prace uczniów z naszej szkoły w kategorii wiekowej klas I - III: Karoliny Baszkiewicz, Filipa Danelskiego i Filipa Prusa oraz kartkę Natalii Kliks w kategorii klas IV - VI. Wyróżnieni uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Dodatkowym bonusem był seans filmowy w kinie Mewa. Laureaci i wyróżnieni odbiorcy konkursu obejrzeli animowany film pt. Bociany.

Naszym uczniom serdeczne gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.