05 lutego 2017 20:57 | Aktualności

WYJĄTKOWE ŚWIĘTO

Dzień Babci i Dziadka to najbardziej wyjątkowy dzień w roku. Już tradycją w Szkole Podstawowej w Lipinach stało się uroczyste obchodzenie tego święta. Dziadkowie, jak co roku nie zawiedli i bardzo licznie odpowiedzieli na zaproszenie wnuków. Uroczystość rozpoczęła dyrektor szkoły- Janina Szlufarska – Kłosek, która ciepło powitała przybyłych gości oraz złożyła seniorom serdeczne życzenia.  Następnie zaprosiła do obejrzenia popisów  w wykonaniu dzieci, które z niecierpliwością czekały na swój występ.

Uczniowie klas II i III pod okiem swoich wychowawczyń p. B.Kowalskiej i J.Gallas przygotowały ciekawy i wesoły program. Były wiersze i piosenki, własnoręcznie wykonane laurki i niespodzianki. Klasa III przygotowała kabaretowy występ o dziadkach Nowakach, który rozbawił zgromadzoną publiczność. Po części artystycznej nie mogło zabraknąć spotkania przy kawie i plackach, które zostały przygotowane przez rodziców. Była to dla Dziadków wspaniała okazja do wspólnych rozmów i wspomnień.