26 marca 2017 22:21 | Aktualności

KOBIECE FANABERIE POD TYTUŁEM SHOPPING i DIETA

Dnia 9 marca 2017 roku w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Lipinach wszystkie Kobiety i Kobietki obchodziły swoje święto podczas uroczystości z okazji Dnia Kobiet. Tego dnia odbył się apel przygotowany przez uczniów naszej szkoły. Zarówno płeć piękna jak i brzydka prezentowała swoje zdolności artystyczne, które na zakończenie zostały docenione gromkimi brawami.

Podczas uroczystości  w formie programu telewizyjnego można było dowiedzieć się więcej o kobietach, a w szczególności w sposób interesujący i zabawny zostały przedstawione kobiece fanaberie, czyli shopping i dieta. Uczniowie zaprezentowali dwa skecze, które były wspaniałą lekcją życia zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Pierwszy skecz zaprezentowano w postaci odcinka serialu pt. „Przytyłam” autorstwa Kabaretu Hrabi, który poruszał problem niejednej kobiety i ukazywał jak wielkim wsparciem może i powinien być mężczyzna. Kolejne scenki były autorstwa Kabaretu Roberta Korólczyka  i przedstawiały relacje damsko-męskie w centrum handlowym. W sposób humorystyczny i przede wszystkim z męskiego punktu widzenia ukazywały jak ogromną radość sprawia zarówno nam kobietom jak  i mężczyznom – shopping.

Warto było obejrzeć z dużym uśmiechem program artystyczny tego dnia i zapoznać się z typami kobiet oraz mężczyzn. Następnie wyciągnąć wnioski, w celu zrozumienia, że choć często rzeczywistość kobiety bywa inna od rzeczywistości mężczyzny to pomimo wszystko stanowią ONI całość i kobieta stworzona jest by żyć w duecie z mężczyzną.

Na zakończenie tego wyjątkowego dnia młodzi mężczyźni wręczyli każdej z Pań kwiatka i złożyli najserdeczniejsze życzenia.