21 grudnia 2017 12:31 | Aktualności

ZRĘCZNIE I SPORTOWO Z MIKOŁAJEM

6 grudnia 2017 roku w Szkole Podstawowej w Lipinach odbyła się impreza z okazji Mikołajek przygotowana przez nauczycielki p. Justynę Gallas i Beatę Kowalską. Tego dnia obowiązywały wszystkich czapki Mikołaja. Każda klasa na pierwszej lekcji przygotowywała ozdoby świąteczne, które teraz zdobią szkolne korytarze oraz okrzyk sportowo- mikołajkowy. Następnie uczniowie rywalizowali między innymi w konkurencjach zwinnościowych, szybkościowych  i zręcznościowych takich jak „Pakowanie prezentów”, „Wyścig reniferów”  i „Wciąganie prezentów”. Uczniom zabawa bardzo się podobała. Każdy brał udział w jakiejś konkurencji. Wszyscy z dużym zaangażowaniem kibicowali swoim drużynom. Mikołajkowe spotkanie, to oczywiście wizyta Świętego Mikołaja, który obserwował zmagania dzieci, a następnie rozdał słodkie niespodzianki. Akcja zaktywizowała wszystkich uczniów do praktycznego działania i współzawodnictwa sportowego.