06 maja 2018 10:49 | Aktualności

NA DZIADKÓW ZAWSZE MOGĄ LICZYĆ

23 stycznia 2018 roku w Szkole Podstawowej w Lipinach odbyła się wyjątkowa uroczystość, której bohaterami były Babcie i Dziadkowie naszych uczniów. Ponad setkę przybyłych gości powitała i złożyła Dziadkom serdeczne życzenia z okazji ich święta dyrektor szkoły p. Janina Szlufarska- Kłosek. Następnie klasa 3 pod kierunkiem p. Beaty Kowalskiej zaprezentowała inscenizację baśni H.Ch. Andersena pt. „Księżniczka na ziarnku grochu”. Mali aktorzy w pięknych strojach dali popis gry aktorskiej. Natomiast uczniowie klasy 1 pod kierunkiem wychowawczyni p. Justyny Gallas przygotowali humorystyczne scenki o babci i dziadku o tym jak byli kiedyś mali i bawili się w piaskownicy. Były też tańce, piosenki i wierszyki, które wywoływały uśmiech na twarzach Dziadków. Nie zabrakło również życzeń i własnoręcznie wykonanych laurek. Po występie Dziadkowie częstowali się pysznym ciastem przygotowanym przez Mamy naszych uczniów.

Był to wspaniały dzień spędzony z bliskimi, kochanymi przez dzieci osobami, pełen wzruszeń i radości.