14 lipca 2018 00:14 | Aktualności

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Nadszedł długo wyczekiwany moment dla wszystkich uczniów. 22 czerwca zakończył się rok szkolny. Uczniowie oraz grono pedagogiczne Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Lipinach rozpoczęło ten dzień uroczystą Mszą Świętą prowadzoną przez ks. Łukasza Gorońskiego. W części oficjalnej zakończenia roku nagrodzono wyróżniających się uczniów, a rodzice otrzymali listy gratulacyjne z podziękowaniem za współpracę oraz trud włożony w wychowanie dziecka. Po raz kolejny wybrano „Herkulesa Roku”, którym została uczennica kl. V. Przedstawiciel Banku Spółdzielczego wręczyła nagrody SKO dla najsystematyczniej oszczędzających. Następnie uczniowie kl. III i VII przedstawili krótki program artystyczny, składający się z kilku wierszy, piosenek i świetnego skeczu kabaretowego. Na koniec wszyscy rozeszli się do klas po długo wyczekiwane świadectwa.