23 stycznia 2019 12:50 | Aktualności

ŚWIĄTECZNY TARG

W ostatnim tygodniu przed świętami Bożego Narodzenia w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Lipinach odbył się Świąteczny kiermasz, organizowany kolejny już rok przez Samorząd Uczniowski szkoły. W tym roku oprócz tradycyjnie już przygotowanych ozdób świątecznych, przepysznych, pachnących pierników nowością były glicerynowe mydełka w kolorach kojarzących się ze świętami Bożego Narodzenia. Kiermasz cieszył się dużym powodzeniem wśród dzieci, rodziców oraz pracowników szkoły. Upłynął w przedświątecznej i miłej atmosferze. Całkowity dochód ze sprzedaży został przeznaczony rodzicom niepełnosprawnej uczennicy szkoły. Korzystając z okazji serdeczne dziękujemy uczniom, rodzicom: p. W.R. Bołżan, p. M.D. Kliks i p. M.W. Wysogląd oraz nauczycielom, którzy zaangażowali się w przygotowanie i organizację tegorocznego, życzliwego targu.